Hipstex tk po angielsku

Wszystkie wersje instalacyjne są wyposażone w wersje demonstracyjne pozostałych systemów. Można więc łatwo i bez pośpiechu zapoznać się z ich możliwościami, ocenić, w jaki sposób przebiega ich współpraca, a dopiero potem zdecydować o zakupie. Przeniesienie danych jest na tyle ważną operacją, że warto przed jej rozpoczęciem odpowiednio się do niej przygotować. Oto proponowana kolejność czynności: Instalacja zakupionego programu (programówj,w wersji dla Windows. Przeprowadzenie kontroli i porządkowania danych w wersji DOS-owej programu (programów). Należy uruchomić funkcje z menu HIGIENA.
Następnie należy zamknąć program (programy) w wersji dla DOS i nie uruchamiać jeszcze programu (programów) w wersji dla Windows. Z menu startowego Windows należy uruchomić program PRZENIESIENIE DANYCH. Na poziomie kolejnych zakładek w oknie programu PRZENIESIENIE DANYCH (ZAKRES, POŁOŻENIE DANYCH, PODMIOT, SUBIEKT, RACHMISTRZ, REWIZOR) należy ustalić szczegóły dotyczące pobieranych danych.
Na koniec należy wybrać klawisz on l- Jeżeli przenoszonych będzie bardzo dużo danych, trzeba dodatkowo uzbroić się w cierpliwość – operacja ta może trwać bardzo długo, nawet kilka lub kilkanaście godzin. Po pomyślnym przeniesieniu danych warto wykorzystać większe możliwości nowego programu (programów) w wersji dla Windows i uzupełnić dodatkowe pola, np. w kartotece kontrahentów.